Survivor’da 25 Şubat 2017 Dokunulmazlık Oyununu Kim kazandı?

Survivor 25 Şubat 2017 dokunulmazlık oyununu kim aldı?

Survivor Ünlüler-Gönüllüler tüm heyecanıyla devam ediyor. TV8’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın hem sunuculuğunu, hem yapımcılığını yaptığı 2017 yılındaki Survivor Ünlüler-Gönüllüler arasındaki her dokunulmazlık oyununda çekişmeli mücadelelere sahne oluyor. Dominik’te çekilen Survivor 2017 yine kıran kırana bir dokunulmazlık oyununa sahne oldu.

Survivor 25 Şubat 2017 dokunulmazlık oyununu kim aldı?

Survivor’ın 25 Şubat 2017 günü yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyunu, kıran kırana geçti İlk oyunu Ünlüler aldı, ikinci oyunu ise Gönüllüler aldı.

Dokunulmazlık oyununun son turunda gönüllüler, 4-2’lik skordan büyük bir geri dönüş yaşadılar. Gönüllülerden Sadin’in, Ünlülerden Fatih’e yenilmesinin ardından durum 3.turda 4-2 olmuştu. Ancak sonraki iki oyunda Ünlüler üst üste puan kaybetti. Son oyunda ise Ünlülerden Adem, Gönüllülerden Ogeday’a yenilince durum 4-4 oldu.

Bunun ardından son turda best off yapıldı ve Ünlüler ile Gönüllüler 4 kişilik takımlar halinde yarıştı ve yarışmanın sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler oldu. Ünlüler takımında büyük bir şok yaşandı. Gönüllülerin sevinç gösterisi sırasında Sadin’in “Güç kimde?” diye bağırması üzerine Ünlülerden Tarık Mengüç çok sinirlendi ve Sadin’le büyük bir tartışma yaşadı.

Ünlüler oyunu kaybedince Sabriye’nin düşük performans göstermesini eleştirdiler. Daha sonra yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu ise Ünlülerden Furkan kazandı. Bunun ardından Dokunulmazlık Konseyi yapıldı.

Konseyde tartışma yaşandı

Konseye yine Tarık Mengüç ile Sadin arasındaki polemik damga vurdu. Ünlülerden İlhan Mansız, sakatlığı nedeniyle en fazla üç oyun oynayabildiğini söyledi. Gönüllerden Tarık Mengüç, Sadin’in “Güç kimde?” sözünü üstüne alındığı söyledi ve ağladı.

Eleme gecesine moralleri bozuk olarak giden Ünlüler, yarışma sonrası en çok Sabriye’yi eleştirmişti. Sabriye ise kendini savunarak, kendisinin istenmediğini söyledi. Ancak tavrını bozmayacağını ifade etti.

Konsey’de kendini savunan Sadin, İlhan’ın ve Furkan’ın daha önce kendisine hakaret ettiğini ancak buna rağmen ses çıkarmadığını söyledi. İlhan ise birbirimize karşı saygılı olmamız gerekir dedi.

Survivor’ın 25 Şubat 2017 günü yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Bu moralle Konsey’e giden Gönüllülerden Tuğçe, “Güç kimdeymiş” sözünden alınacak bir şey olmadığını söyledi.

Konuyu uzatmak istemeyen Acun Ilıcalı, iki tarafın birbirine mizahi yoldan laf soktuğunu, net bir yorum yapmak istemediğini, Ünlülerin de, Gönüllülerin de kazanınca birbirlerine laf söylediğini söyledi. Bunun ardından oylamaya geçildi.

Ünlüler ilk eleme adayı olarak Sabriye’yi yazdılar

Sabriye Şengül
Sabriye Şengül

Oylama için ilk giden isim Çılgın Sedat oldu. Sedat, oylamada “Adem”in adını söyledi.

Sedat’tan sonra Fatih oy kullandı. Ancak TV8, Fatih’in kime oy verildiğini göstermedi.

Sema Apak da, oylamada yarışmada yeterli çabayı göstermeyen “Sabriye’yi yazdı.

Sabriye ise kullandığı oyda “Fatih”i yazdı. Ünlülerden İlhan Mansız ise takım için mücadele etmediği için “Sabriye’yi yazdı.  Bir başka yarışmacı olan Ünlülerden Pınar Saka da “Sabriye”nin adını yazdı.

TIKLA  Günün gifi 6 Kasım 2016

Ünlülerden Şahika Ercümen’in kimin adını yazdığı gösterilmedi.

Ünlülerden Adem ise kendisine haksız yere savaş açtığını düşündüğü Çılgın Sedat’tan bahsetti. Bu savaşı bitirebiliriz dedi. Bu yüzden de yine “Çılgın Sedat”ın adını yazdı.

Ayağı sakat olduğu için yarışmalara katılmayan eski futbolcu Serhat Akın ise “Sabriye”nin adını yazdı.

Tarık Mengüç’ün kime oy verdiği gösterilmedi.

Mengüç’ten sonra sıra bireysel dokunulmazlığı da kazanan Furkan’a geldi. Furkan da oyunlarda uyumsuz olduğu gerekçesiyle, öz eleştiri yapmadığını düşündüğü “Sabriye”yi yazdı.

Acun Ilıcalı oyları tek tek saydı ve en çok ismi çıkan kişinin “Sabriye” olduğunu açıkladı.

Oy dağılımı şu şekilde oldu:

Sedat 1

Fatih 2

Sabriye 5

Adem 1

Son haftalarda sürekli gitme adayı olarak potaya giren Sabriye Şengül kimdir?

1988 doğumlu olan Sabriye Şengül, 2006 yılında boksa başladı. Kickbos ve boksta şampiyonlukları bulunan Sabriye, 23 Nisan 2016’da İstanbul’daki mücadelede Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu ve kemer taktı. .

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan kimin adını verdi?

Oylamada kendisine 5 oy çıkan Sabriye ilk gitme adayı oldu. İkinci adayın adını ise 25 Şubat 2017’de yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan açıkladı.

Survivor 2017’nin 25 Şubat 2017 günü yayınlanan bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki güç oyununu şeklinde yapılan dokunulmazlık mücadelesini 2-1 Gönüllüler kazanmıştı.

Bunun ardından yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu ise TV’de “Havuç” karakteriyle ünlenen Furkan Kızılay kazandı.

Gece yapılan dokunulmazlık konseyinde ilk gitme adayı olarak Sabriye’nin adı çıktı. İkinci adayının ismini ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan açıkladı. Furkan, ikinci gitme adayı olarak kimin adını verdi?

Furkan, geçen hafta Şahika Encümen’in adını ikinci eleme adayı olarak vermişti. Hakkaniyete her zaman dikkat ettiğini söyleyen Furkan, performansını yükselttiği için Şahika’ya teşekkür etti. Ancak performans yüzünden bu hafta farklı bir ismi söyleyeceğini belirtti ve Fatih’in adını verdi.

Böylece Ünlüler, 25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan eleme konseyinde Sabriye Şengül ve Fatih Hürkan‘ın adlarını vermiş oldular. Fatih Hürkan, performansının düştüğünü kabul etti ancak bunu yaşına bağladı. Furkan’a kızmadığını söyleyen Fatih, “Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

26 Şubat 2017 Pazar günü ikinci bir dokunulmazlık oyunu daha yapılacak. Eğer bu oyunu da Gönüllüler kazanırsa, Ünlüler iki aday daha çıkaracaklar ve bu adaylardan en az SMS oyu alanı, Survivor 2017’ye veda etmiş olacak.

Eğer Dokunulmazlık Oyunu’nu Gönüllüler değil de Ünlüler kazanırsa, bu kez Gönüllüler, aralarından iki aday çıkaracak. Böylece bu dört aday arasından en düşük oy alan kişi elenmiş olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here