Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Metodu

Otoparka geri döndüğünüzde arabanızı nereye bıraktığınızı bir türlü hatırlayamadığınız oldu mu?

Evet, bu durum hepimizin en az bir kere başına gelmiştir. Arabayı nereye park ettiğimizi unuturuz ve etrafta deli gibi arabamızı aramaya başlarız.

Böyle bir tecrübeden sonra ancak pahalı bir GPS cihazının arabamızı takipte işe yarayacağını düşünürüz. Bu cihazları kullanabilmek için kurulum, aktivasyon ve aylık üyelik ücreti de ödemeniz gerekir.

Bu kadar ücret ödemek yerine telefonunuzdan bir uygulama açıp arabanızın nerede olduğunu görebileceğinizi düşünün! Türkiye’de bunu yapmanız artık mümkün. Tek ihtiyacınız olan arabanıza yerleştireceğiniz küçük bir cihaz ve bir telefon uygulaması.

Nedir Bu Cihaz?

Bu cihazın adı TrackR. Türkiye’de de satışa sunulan, piyasada devrim yaratacak bu bozuk para boyutundaki küçük cihaza artık hemen sahip olabilirsiniz.

zluz7d5

Fakat… Nasıl Çalışıyor?

Çok kolay! TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. . Çok kolay! TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. Tek yapmanız gereken TrackR’i akıllı telefonunuzla eşleştirmek ve ücretsiz uygulamayı indirmek.

Sonrasında TrackR’ı arabanıza, anahtarlığınıza, cüzdanınıza ya da yerini tespit etmek istediğiniz herhangi bir nesneye gizleyin ya da yerleştirin.

0dqcbbz

Şimdi mobil telefonunuzdan uygulamayı açın. Cihazınızın konumu haritada gözükecektir. Arabanızı bulmak istediğinizde “cihazı bul” işlemini seçin. Yeni konumun koordinatlarını hemen elde edeceksiniz.

h40rfuu-1

Bu Videoda TrackR’ın Nasıl Kullanıldığını Göreceksiniz

Bana Ne Kadara Mal Olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuz… Hayır, TrackR’ın en iyi yanlarından biri de oldukça ucuz olması; sadece 85TL. Bu fiyata alacağınız küçük bir cihaz sayesinde arabanızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenebildiğinizi düşünün!

TrackR’ı Nasıl Satın Alabilirim?

Satın alma işlemi çok kolaydır. Ürünü resmi websitesinden satın alabilirsiniz.

Diğer Fonksiyonlar

Sürekli cüzdanınızı mı unutuyorsunuz? Arabanızı nereye park ettiğinizi mi bilmiyorsunuz? Ya da evcil hayvanınızın evden kaçmasına engel mi olmak istiyorsunuz? TrackR ile kişisel eşyalarınızı da takip edebilirsiniz. Ürünü devamlı kaybettiğiniz ya da sizin için kıymetli olan eşyalara yerleştirin ve akıllı telefonunuzla (TrackR uygulaması üzerinden) eşleştirin. Kaybettiğiniz her şeyi saniyeler içerisinde bulacaksınız. İşlem bu kadar basit!

TIKLA  Yalnız olanlara hologram sevgili geliyor!

TrackR En Çok Nerelerde Işinize Yarar:

fe1vow6

TrackR’ı Nasıl Kullanacağınıza Dair Detaylı Talimatlar

Bu merak uyandıran cihazın potansiyeli hakkında artık bir fikir sahibi olduğunuza göre, ürünü nasıl kullanacağınızı kısaca özetleyebiliriz:

  • Adım 1: Resmi websitesinden bir TrackR satın alın. Türkiye’de yaşıyorsanız ürün ev adresinize yaklaşık 7 gün içerisinde teslim edilecektir.
  • Adım 2: TrackR Bravo’yu akıllı telefonunuz (iPhone veya Anroid) ile eşleştirin ve kaybetmek istemediğiniz objenin yakınına koyun.
  • Adım 3: Uygulamayı indirin ve değerli eşyalarınızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenin.

İşte Bu Kadar Basit!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here