Baharın habercisi: Survivor 2017 huzurlarınızda

Eskiden kışın sona erip, baharın geldiğini farklı şekillerde anlardık. Mesela günlerin uzaması, mesela leyleklerin sıcak bölgelerden tekrar ülkemize geri dönüşleri. Günümüzde ise baharın habercisi bunların hiç biri değil. Baharın gelişini artık nevruzla değil, Survivor’la kutluyoruz.

Gündemin kor gibi sıcak olduğu günlerde, Acun imdadımıza yetişti ve Survivor 2017‘yi bu yıl daha da erkene alarak, bir anlamda baharı da erken getirmiş oldu. Üstelik girişi de, el yükselterek tırla yaptı.

Survivor yolculuğu başlamıştır.

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Acun, bu Survivor, bugüne kadarki en zor ve farklı Survivor olacak dese de, aslında yarışmacı profiline bakarak, Survivor 2017‘nin öncekilerden hiç de farklı olmadığını rahatlıkla görmek mümkün. Çünkü yarışmacıların adı değişse de tipolojisi her yıl olduğu gibi bu yıl da aynı.

İşte yarışmacılar: 

Survivor 2017
Survivor 2017
  • Eski futbolcu ya da futbolcu eskisi

Bir Survivor klasiği olarak bu yıl da futbolcu eskileri unutulmamış. Geçmiş yıllarda Ümit Karan, Pascal Nouma gibi isimler varken, bu kez kariyerini çok erken yaşta kendi eliyle sona erdirmiş Serhat Akın ve 2002 Dünya Kupası’ndan sonra ortalıktan kaybolan İlhan Mansız aynı takımda

  • Eski şarkıcı ya da şarkıcı eskisi

Bu kontenjan, magazin dünyasına ayrılmış. Magazin aleminde bitmiş, artık kariyerinden umut kesilmiş şarkıcılar, bir umuttur diyerek Survivor’a geliyor. Bu yıl ikisi birden Çılgın Sedat ve Tarık Mengüç aynı takımda. Eski şöhretli günleri yakalayabilmek için bir kaç aylık çile çekmeye değmez mi?

Ve Ünlüler takımı tanıtımı.. Her iki takıma da başarılar diliyoruz…

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

  • Arıza çıkarmaya müsait yarışmacı eskisi 
TIKLA  Saniyeler içinde "Six Pack" yapmanın sırrını açıklıyoruz

Acun’un tutmayan yarışmalarında kaslarıyla değil çenesiyle iş yapanlar, mutlaka Survivor’da kendilerine yer buluyor. Geçmiş yıllarda Semih vardı, bu yılın sürprizi Bayrampaşa’nın gururu Erdi.

  • Eski manken ya da manken eskisi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da, ünlüler ya da gönüllüler takımında adı sanı duyulmamış, bir manken ya da Türkiye güzellik yarışması bilmem kaçıncısı bir genç kızımız arzı endam ediyor.

  • Ünsüz ünlüler

Bu kategoride genelde ünlü olduğu iddia edilen, ama beşinci sınıf bir filmde ikinci sınıf rol kapmış ya da hasbelkader dandik bir dizide rol almış yüzünü ve adını kimsenin tanımadığı kişiler yer alıyor.

  • Eski boksör ya da karateciler

Kick-boks’dur, Muay Tai’dir bu kategoride genelde kamuoyunda çok bilinmeyen vurdulu-kırdılı sporların temsilcisi, delikanlı karakterli gençler boy gösteriyor. Geçmiş yılın şampiyonu Avatar Atakan onlardan biriydi. Bu yıl da durum farklı değil.

  • Fitness ya da spor eğitmenleri

Beyinleri ve dilleri pek kıvrak olmayan bu kategorideki yarışmacılar, daha ziyade kasları ve düzgün fizikleriyle arz-ı endam ediyor. Survivor 2017’de bu kategoriden hem ünlülerde, hem gönüllülerde bolca bulmak mümkün.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here